KURUMSAL

 

  Efesin İnşaat, 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren çeşitli kamu kurumlarına ve   özel sektör kuruluşlarına; inşaat, mühendislik, proje, mimarlık ve peyzaj alanlarında önemli projeleri   başarılı bir şekilde tamamlamıştır.
   Kurulduğu günden itibaren resmi ve özel tüm sosyal çevresiyle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmayı,   sektörüyle ilgili yasal mevzuata ve iş etiğine uymayı taahhüt etmektedir. Prensip olarak kendine ilke   edindiği üstün kalite ve hizmet anlayışıyla üstlenmiş olduğu kamu ve özel sektöre ait birçok projeyi  başarıyla tamamlamıştır.
     Efesin İnşaat, müşteri ve yatırımcılarıyla kaliteli, insana ve çevreye saygılı ve sosyal sorumluluk bilincini muhafaza ederek, daima daha iyisini verebilmek adına yeni projeler üretmeye devam etmektedir.
    Her geçen gün gelişen ve yenilenen inşaat teknolojilerini uzman ve tecrübeli, teknik ve idari kadromuzla takip ederek sektöründe her zaman ileriyi hedefleyen ve kendini yenileme arzusunu hiç kaybetmeyen bir kuruluş olmak başlıca amaç ve gayemizdir.
Back to Top